Wyposażenie szatni

Ławki do szatni lub na korytarz

OPIS TECHNICZNY

Konstrukcja ławki do szatni lub na korytarz jest wykonana z profili stalowych malowanych lakierem proszkowym. Siedzisko ławki wykonane z listew drewnianych malowanych lakierem bezbarwnym. Długość ławek dopasowana jest do istniejących wymiarów szatni. Wysokość - 40 cm, szerokość - 40 cm. Ławka posiada półkę z profili stalowych na obuwie. Certyfikat na zgodność z normami. Cena za metr bieżący.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 7-11

Wieszaki do szatni mocowane do ściany na ramie metalowej

OPIS TECHNICZNY

Wieszak jest wykonany z profili stalowych malowanych lakierem proszkowym. Wieszak jest mocowany bezpośrednio do ściany, posiada uchwyty wieszakowe. Certyfikat na zgodność z normami. Cena za metr bieżący.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 7-12

Wieszaki do szatni mocowane do ściany na listwie drewnianej

OPIS TECHNICZNY

Wieszak mocowany jest bezpośrednio do ściany na listwie drewnianej, posiada uchwyty wieszakowe. Certyfikat na zgodność z normami. Cena za metr bieżący.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 7-12-2

Ławko-wieszak do szatni jednostronny

OPIS TECHNICZNY

Konstrukcja ławko-wieszaka jest wykonana z profili stalowych malowanych lakierem proszkowym. Siedzisko wykonane z drewnianych listew malowanych lakierem bezbarwnym. Ławko-wieszak posiada półkę na obuwie wykonaną z profili stalowych, oparcie oraz listwę z wieszakami. Wieszaki wyposażone są w haki w rozstawie 15 cm. Wykonujemy dowolne długości ławko-wieszaków dostosowane do istniejącej szatni. Standardowo elementy stalowe są wykonane w kolorze niebieskim (RAL 5010). Na specjalne zamówienie istnieje możliwość malowania konstrukcji na dowolny kolor z dostępnej palety. Wysokość ławki - 40cm, szerokość siedzenia - 32cm Certyfikat na zgodność z normami. Cena za metr bieżący.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 7-14

Ławko-wieszak do szatni dwustronny

OPIS TECHNICZNY

Konstrukcja ławko-wieszaka jest wykonana z profili stalowych malowanych lakierem proszkowym. Siedzisko wykonane z drewnianych listew malowanych lakierem bezbarwnym. Ławko-wieszak posiada półkę na obuwie wykonaną z profili stalowych, oparcie oraz listwę z wieszakami. Wieszaki wyposażone są w haki w rozstawie 15 cm. Wykonujemy dowolne długości ławko-wieszaków dostosowane do istniejącej szatni. Standardowo elementy stalowe są wykonane w kolorze niebieskim (RAL 5010). Na specjalne zamówienie istnieje możliwość malowania konstrukcji na dowolny kolor z dostępnej palety. Wysokość ławki - 40cm, szerokość siedzenia - 32cm. Certyfikat na zgodność z normami. Cena za metr bieżący.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 7-15

Podest do ławko-wieszaków

OPIS TECHNICZNY

Drewniany podest do ławko-wieszaków, wykonany z listew malowanych lakierem bezbarwnym. Długość - 1 lub 2 m. Szerokość - 32 cm.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 7-16

 

SZYBKI KONTAKT

Adres: ul. Wrocławska 30, 
63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska

tel. (+48) 601 260 130 (POLSKI / POLNISCH / POLISH)
tel. (+48) 609 330 630 (DEUTSCH & ENGLISCH / ENGLISH & GERMAN)

e-mail: biuro@stempel-sport.pl

F.H. STEMPEL

Oferujemy profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych.

Dostarczany przez nas sprzęt sportowy i meble szkolne posiadają wymagane certyfikaty.

Copyright © 2019 Firma Handlowa STEMPEL. All Rights Reserved.

Search